سئوی وب سایت

بزرگترین وب سایت سئو در اصفهان

سئو سایت خود را به تیمی حرفه ای بسپارید و به آسانی قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را تجربه کنید و در کمترین زمان ، فروش خود را به کمک گوگل چند برابر کنید!

تیمه آموزش دیده و با تجربه ی وی پی مگنت تا انتهای مسیر موفقیت در گوگل و سئو همراه شما خواهد بود.همچنین اگر میخواهید خودتان کارهای سئو سایت خود را انجام دهید در بخش آموزش سئو مقالات مربوط به این عرصه را مطالعه کنید.

سئو چیست؟

سئو وب سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که موجب افزایش بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:  خدمات سئو داخلی سایت و بهینه سازی خارج از سایت.
به طور کلی موارد مهم داخلی سئو وب سایت عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و…) و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت در وی پی مگنت پس از برگزاری جلسه مشاوره بهبود سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار داده و پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود سئو را پیشنهاد می دهند. در مواردی طراحی مجدد وب سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، وی پی مگنت بر عهده می‌گیرد.

سئو ووکامرس

جایگاه سئو

با خدمات سئو، شما بیشتر دیده شده و مخاطبان بیشتری خواهید یافت. مخاطبان بیشتر که با توجه به محتوا و زمینه فعالیت شما و استفاده درست از کلید واژه های مناسب و ارزشمند، وارد سایت شما شده اند، و زمان زیادی را در سایت شما گذرانده اند، رنکینگ شما را در گوگل بالا خواهند برد. سرمایه گذاری بر روی سئو و دعوت از سئوکاران حرفه ای، بهترین و کم هزینه ترین نوع سرمایه گذاری با به دست آوردن بالاترین میزان بازده است. گوگل متناسب با انتخاب کاربران، سایت های محبوب و انتخابی آنها را در رتبه بهتری قرار می دهد. بنابراین متنی با رعایت سئوی خوب بیشتر دیده خواهد شد، و از رقبایی با محتواهای ضعیف، پیشی خواهد گرفت. پس این از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که طراحی سایت و تولید محتوای خود را به سئوکاری خبره بسپارید.

اهمیت سئو کار حرفه ای

انجام یک سئوی حرفه ای که بالاترین بازدهی را در موتورهای جستجو به دست بدهد، نیاز به تخصص و تجربه دارد. جمع آوری داده ها، بایگانی اطلاعات، تحلیل درخواست و شناخت کاربران، شکار داده ها، ایده ها، اطلاعات و خلق ایده های نو و هوشمندانه، شناخت میزان رقابتی بودن کلیدواژه ها، آگاهی از تعداد کلمات مورد نیاز و تکرار کلیدواژه ها، عنوان گذاری های درست، انجام درست محتوا نویسی ها، توجه به مولفه محبوبیت، معرفی سایت در موتورهای جست و جو، انجام درست off-page، تمامی این موارد به دست افرادی با تجربه و ورزیده امکانپذیر خواهد بود. بدین منظور کارشناسان ما در کنار شما هستند تا به مطلوب ترین کیفیت در طراحی سایت و تولید محتوای خود دست یابید.

سئو یوزر در آنالیز سایت، تجزیه و تحلیل رقبا، و پیشنهاد کلمات کلیدی، راهگشای شما خواهد بود. شما می توانید تولید محتوا با رعایت اصول سئو، بهینه سازی قالب سایت ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، بهبود کدهای خروجی هم از نظر ساختاری و هم از نظر سرعت لود شدن، معماری سایت، آموزش مقدمات سئو و خدمات دیگر خود را از سئو یوزر بخواهید.

درخواست سئو وب سایت از وی پی مگنت

برای ارسال درخواست خدمات سئو از وب سایت وی پی مگنت دکمه ی ارسال درخواست و آگاهی از تعرفه قیمت را کلیک کنید و با پر کردن فرم ، همکاران ما با شما تماس میگیرند و توضیحات لازم را به شما ارائه میدهند.

سوالات متداول

چه تفاوتی بین لینک‌های داخلی و بیرونی سایت وجود دارد؟

لینک‌های داخلی لینک‌هایی هستند که در داخل خود سایت شما هستند و با کلیک روی آن به یک صفحه دیگر از سایت خودتان هدایت می‌شوید.
لینک‌های بیرونی لینک وب‌سایت‌های دیگر است که به مطالب شما هدایت می‌شوند که هر دو برای سئوی سایت باارزش است.

آیا باید نام دامنه من شامل کلمات کلیدی بهینه‌سازی شده باشد؟

اگر شما دامنه اصلی را فقط به‌منظور یک کلمه کلیدی و بهینه‌سازی بخرید کار درستی نیست، چون ممکن است به سئوی سایت شما صدمه بزند. ولی اگر نام شرکت شما اتفاقی طوری است که کلمه کلیدی دران بکار رفته است، خوب است. در ضمن دنبال دامنه‌های بلند و عجیب غریب که بگوید منظور شما چیست نباشید.

چه تعداد لینک داخلی برای هر صفحه از سایتم نیاز دارم؟

درست مثل‌اینکه باید از تکرار بیش‌ازحد کلمات کلیدی در مطالب خود جلوگیری کنید، از استفاده بیش‌ازحد لینک سازی داخلی در محتوا نیز باید اجتناب کرد. فقط موقع که باعث بهبود تجربه خواننده می‌شود استفاده کنید.

آیا باید کسی رو برای انجام SEO استخدام کنم؟

استخدام کسی به‌صورت داخلی و یا خارجی برای انجام فرایند سئو سایت شما مفید است ولی اگر آن شخص اطلاعات به‌روز درباره سئو نداشته باشد می‌تواند خطرناک باشد.

چگونه در کمتر از یک هفته در صفحه اول گوگل باشیم ؟

سئو فرآیندی زمانبر است و برای رسیدن به صفحه اول گوگل مهمترین فاکتور برای شما صبر است؛ بنابراین اگر وبسایتی را تازه راه اندازی کرده اید نباید توقع داشته باشید ظرف یک هفته در صفحه اول گوگل باشید، اما اگر عجله دارید و میخواهید در کوتاه مدت نتیجه ببینید، میتوانید از تبلیغات گوگل ادوردز برای کلمه کلیدی مورد نظر خود استفاده کنید چراکه در عرض یک روز لینک شما رو در صفحه اول گوگل قرار میدهد.

هزینه ی هر کلیک در تبلیغات گوگل چقدر است؟

هزینه هر کلیک در یک کمپین گوگل ادز با توجه به نوع کلمه کلیدی مدنظر شما و میزان رقابت در آن کلیدواژه متفاوت خواهد بود. به طور کلی، گوگل تعیین کننده هزینه هر کلیک برای هر کلیدواژه است.

سوالی یا مشکلی دارید ؟

با ما تماس بگیرید 03191010507

تماس باما

شما با پرکردن  فرم زیر در خواستی برای ما ارسال می کنید و همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند.

طراحی سایت